...meer evenementen...


Let op: Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur is niet de organisator van dit evenement. Kijk bij Georganiseerd door en/of Externe links voor een verwijzing naar de organisatie.

Beschrijving

vrijdag 8 mei 2026 van 17.00 - 23.00 uur
zaterdag 9 mei 2026 van 12.00 - 17.00 uur
zaterdag 9 mei 2026 van 18.00 - 23.00 uur

Het festival staat bekend om de zorgvuldig samengestelde selectie bieren en de warme, gastvrije atmosfeer. Of je nu een ervaren bierkenner bent of juist nieuwsgierig naar de wereld van speciaalbier, tijdens dit bierevenement vind je volop inspiratie. Bezoekers kunnen proeven, ontdekken en kennismaken met verschillende brouwstijlen en smaakprofielen.

De brouwerij verandert weer in de gezelligste bierplek van Utrecht. Verwacht meer dan 50 bieren, goede muziek, lekker eten en een hoop toffe brouwers die zelf voor je tappen.

En ja ook dit jaar zijn er weer live acts, muziek, eten en de Silent Disco in de moutcontainer.

De brouwerijen:

⚓ Kaapse

🍻 vandeStreek bier

🕷️ Crooked Spider
Bekend om hun eigenzinnige bieren met een rauw randje: van fris en doordrinkbaar tot zwaar en barrel aged, ze zijn niet bang om te experimenteren met vatrijping (bourbon, rum) en uitgesproken smaken. En geloof ons… ze nemen genoeg mee. Bereid je voor 👇
🍻 Wassenaarse Slag - Witbier - 4.5%
🍻 Doe mij ’n del - Blond - 6.8%
🍻 Of je Wind Lust?! - Tripel - 8.0%
🍻 Lady Liberty - Red IPA - 6.5%
🍻 Goodall Days - Farmhouse Ale - 6.0%
🍻 La Deutsche Vita - Dry-hopped Berliner Weisse - 4.0%
🍻 Woodbine Willie - Woodford Bourbon BA RIS - 14.3%
🍻 Rumination - Rum BA Tripel -11.3%
🍻 R.I.B.A.C.S. Vintage - Imperial Stout - 14.2%

🍺 Atone Brewing
Atone is (een van) de jongste onafhankelijke craftbrouwerij van Nederland, opgericht in 2025 door een groep vrienden. Hun bieren zijn geworteld in klassieke Engelse en Amerikaanse stijlen, gebrouwen met moderne technieken en zonder shortcuts. Ze nemen een dikke line-up mee naar Utrecht, inclusief een paar gloednieuwe releases 👀
🍻 ROOTS - West Coast IPA - 6.5%
🍻 Lakini’s Juice - NEIPA - 7.2%
🍻 Steambreather - DH California Common - 4.5%
🍻 Engine No.9 - American Stout - 7.5%
🍻 Epic - IPA - 5.4%
🍻 Sure Shot - Wheat Ale - 5.5%

🌾 Espiga
In april 2026 zijn een aantal mensen van vandeStreek naar het zonnige Barcelona geweest! Net buiten Barcelona ligt de brouwerij van Cervesa Espiga. Daar zijn ze op bezoek geweest en is er een collab gebrouwen. Dit bier zal voor het eerst te proeven zijn tijdens Beerfest! Dat wordt genieten 🙂Dit en nog veel meer is er te beleven en proeven tijdens Beerfest!

🪝 Harpagan
Browar Harpagan uit Polen staat bekend om z’n eigenzinnige, experimentele bieren met een flinke dosis humor en karakter. Van hazy IPA’s tot bizarre stouts. Ze nemen zelfs een West Coast Grodziskie met komkommer mee?! Niks is te gek voor deze gasten.

Kosten

Early Bird Ticket + 5 tokens: € 22,95
Regular Ticket + 5 tokens: € 27,50
Tokens: € 3,50

Inclusief proefglas om uit te drinken en mee naar huis te nemen.

Tickets via website.

Georganiseerd door

Podcasts

Blogs

Adverteerders

×