Locatie

...meer evenementen uit het verleden...

Beschrijving

vrijdag 20 mei 2022 van 14.00 - 01.00 uur
zaterdag 21 mei 2022 van 14.00 - 01.00 uur

Baxbier en Just in Beer slaan de handen ineen voor de jubileumeditie van het International Craft Beer Festival. Just in Beer viert de 5e verjaardag van hun winkel en Baxbier viert de 4e, 5e en 6e editie van hun festival, alles in één. Het wordt een gezellig weekend met eten van Block & Barrels, live muziek van lokale bands en brouwerijen uit Nederland, Spanje, Zweden, Verenigde Staten, Finland, Frankrijk en Duitsland.

Bierselect Groningen Wild & Sour Bar
Klaas Jan Geertsema presenteert op het festival een miniversie van zijn beruchte Wild Festival Groningen. In de Bierselect bar haal je de geuzes en lambieken van Cantillon, 3 Fonteinen, Metaphore, Antidoot, en de zure bieren van Tommie Sjef, Nevel en nog veel meer. Hoe cool is dat?!

Naast de hieronder genoemde brouwerijen waren ook de volgende brouwerijen aanwezig: Schwarze Rose (Duitsland), True Brew Brewing Co. (Duitsland), Salama Brewing Company (Finland), AKiA Brygghus (Zweden), Hoppy Road (Frankrijk) en Sudden Death Brewing Co. (Duitsland). Ook Doggerland Craft Cider was aanwezig.

Kosten

Groepsticket: € 75,00 (6 personen)

Georganiseerd door

Aanwezig

Actueel

Podcasts

Blogs

Adverteerders

×